BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції заступників директорів ПТНЗ з навчально-виховної роботи

24 вересня 2015 року на базі Тернопільського центру професійно-технічної освіти відбулося засідання обласної методичної секції заступників директорів ПТНЗ з навчально-виховної роботи, на якому обговорювалося де розглянуто питання національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Директор ТЦПТО Цьох В.І. ознайомив присутніх з оновленою матеріальною базою для навчання, здобуття професії, організації побуту і дозвілля учнів, розповів про перспективні напрями розвитку навчального закладу, співпрацю із замовниками робітничих кадрів, створення умов для навчання учнів і роботи педагогів.

З відеопрезентацією напрацювань педагогічного колективу з національно-патріотичного виховання учнів, організаційно-методичного супроводу виховного процесу виступили заступник директора Центру Нечай Д.П., вихователь Степник З.М., голова методичної комісії класних керівників Мацишин І.І., викладач предмету «Захист Вітчизни» Віблий О.В.

На питаннях реалізації положень Концепції національно-патріотичного виховання, підвищення статусу сімейного виховання, активізації роботи органів учнівського самоврядування, формування в педагогів системи знань, необхідних для здійснення патріотичного виховання, зупинилися у своїх виступах методисти навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Петровський О.М. та Мельниченко В.В.

Досвідом організації управління виховною системою навчальних закладів поділилися Пастушин Т.П., заступник директора Підгаєцького ПАЛ, Король С.І., заступник директора ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

З питань соціального захисту дітей-сиріт виступила головний спеціаліст департаменту освіти і науки ТОДА Носоненко Н.О.

Під час роботи обласної методичної секції заступники директорів ПТНЗ з навчально-виховної роботи висловили критичні зауваження на адресу державних органів управління, які всупереч «Заходам щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді», затверджених наказом МОН України від 16.06.2015 р. (№ 641), не виконали пункт про введення до 1 вересня 2015 р. в штатний розклад ПТНЗ посади військового керівника (0,5 ставки).

За результатами роботи методичної секції прийняті відповідні рекомендації з реалізації завдань, визначених Концепцією національно-патріотичного виховання молоді.

1291 1291_1
1291_2 1291_3

Про Administrator

Перевірте також

0-02-04-0253f9efa6bc59c5f66b736ab6c14deb038a6c686b3bb608a60af643a06697e6_3b844cd2

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників швейної галузі

30 жовтня 2019 року на базі ДНЗ “Кременецький професійний ліцей” відбулося засідання обласної методичної секції ...