BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва та автотранспорту

15 жовтня 2015 року на базі ДНЗ “Чортківське ВПУ” відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва та автотранспорту в якій взяло участь 22 представники ПТНЗ області. Тема засідання “Шляхи і методи реалізації державних стандартів ПТО 2015-2015 рр. з професій “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “Слюсар з ремонту автомобілів”, “Водій автотранспортних засобів”, “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування””.

В ході засідання проведено творчу майстерню “В пошуках нових форм та методів освітніх інновацій”, яку провела викладач спецдисциплін ДНЗ “Чортківське ВПУ” Візнюк С.Є.

Про підсумки проведення конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професій “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”, “Водій автотранспортних засобів категорія “С1″” доповів заступник директора навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області Дзюблюк В.П.

1373 1373_1

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...