BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Фізико-математична конференція

22 жовтня 2015 року на базі ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну» проведено фізико-математичну конференцію на тему «Використання на уроках різноманітних форм та методів організації навчальної діяльності, які сприяють розвитку творчої особистості учня».

З привітальним словом до учасників звернулася директор ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну» Чайка Г.І. Методисти навчально-методичного ценру ПТО у Тернопільській області Депутат Н.С., Романюк М.Б., ознайомили присутніх з інструктивно-методичними матеріалами  щодо вивчення математики та фізики у 2015-2016 н.р.

Сторожук Б.І., викладач ДНЗ «ТВПУ технологій та дизайну» виступила з доповіддю на тему «Використання нетрадиційних форм роботи на уроках математики в системі проблемного навчання». Пелещак Т.С., викладач ДНЗ «Підгаєцький професійний аграрний ліцей» поділився досвідом використання задач професійного спрямування на уроках фізики. Зелена Н.В., викладач ДНЗ «ТВПУ технологій та дизайну» презентувала використання ІКТ як одну із форм пізнавальної активності учнів. «Тестові технології – інноваційний крок до оцінювання якості навчальних досягнень учнів» – тема виступу Кульчицької У.З., викладача Зборівського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя.

Власний  педагогічний досвід  роботи презентувала викладач фізики ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» Тихончук З.С.

1384 1384_1
1384_2 1384_3
1384_4 1384_5
1384_6

 

Про Administrator

Перевірте також

Снимок14

Вебінар для заступників директорів, методистів ЗПО

4 червня 2020 року Навчально-методичним центром ПТО у Тернопільській області проведено вебінар для заступників директорів, ...