BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції викладачів історії

28 жовтня 2015 року на базі ВПУ № 4 ім. М. Паращука відбулося засідання обласної методичної секції викладачів історії. Основне питання секції –  якісна історична освіта в контексті цивілізаційних змін.

Методист НМЦ ПТО в Тернопільській області Осадчук Л. В. зупинилась на питаннях викладання історії виходячи з реалій сьогодення, наголосила про роль та значення предмета історії у національно-патріотичному вихованні молодого покоління,  оголосила про початок обласного конкурсу методичних розробок: «Україна у світовій історії: ХХ – ХХІ ст.».

Викладач ВПУ №4 ім. М. Паращука Півторак Л. В. підготувала та провела виховний захід: «Під покровом Божої Матері», де відображена історія українського народу від Київської Русі до сьогодення як приклад духовної єдності поколінь та зразок формування національної свідомості молоді.

Викладачі ДНЗ «Кременецький ПЛ» –  Шпак Н. А., ДНЗ «Підволочиський ПЛ»  – Гнат Г. Д., ДНЗ «Почаївське ВПУ»  – Ярославіцька Л. Я. поділилися досвідом роботи із залучення учнів до активної навчальної, дослідницької, пошукової діяльності як шлях до посилення мотивації у вивченні історії рідного краю.

Учасники секції здійснили екскурсію в Тернопільський обласний державний архів де ознайомилися з документами і поглибили свої знання із історії Тернопільщини.

1402 1402_1
1402_2

 

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...