BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції викладачів хімії та біології

28 жовтня 2015 року на базі ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів хімії та біології на тему «Методи і прийоми планування уроків з використанням інформаційно-комунікаційних технологій».

З доповіддю «Методичні підходи до проектування уроку з використанням інформаційно-комунікаційних технологій» виступила викладач ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну» Головко Я.Я. Про важливість навчально-методичного комплексу кабінету хімії в підвищенні ефективності уроку розповіла методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Головко Л.Б. Особливості національно-патріотичного виховання на уроках хімії та біології – тема виступу викладача ДНЗ «Підволочиський професійний ліцей» Власової О.М.

Нижник Г.П., викладач Тернопільського ВПУ №4 ім. М.Паращука повідомила про інтеграцію музею у сферу педагогічних інновацій.

1408 1408_1
1408_2  1408_3

 

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...