BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції вихователів ПТНЗ

5 листопада 2015 року на базі Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі відбулося засідання обласної методичної секції вихователів на тему “Гуртожиток – простір для виховання людини, громадянина, майбутнього фахівця”.

Учасники засідання ознайомилися з організацією житлово-побутових умов і дозвілля учнів у гуртожитку ВПУ, що по вул. Лозовецькій, 22.

Про роль особистості педагога у виховному процесі ВПУ розповів його директор, доктор педагогічних наук Каплун А.В.. Із цікавими мультимедійними презентаціями виступили вихователі гуртожитку Черній З.М. і зав. бібліотекою Зазуля Н.Б. Досвідом роботи з національно-патріотичного виховання поділилися вихователі Степник З.М. з ЦПТО №1 і Ризенкевич В.Б. з ВПУ №4 ім.М.Паращука.

Учасники засідання відзначили позитивний досвід дирекції ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі у створенні навчально-матеріальної бази для навчання і виховання молодих робітників, підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів з національно-патріотичного виховання, впровадження сучасних педагогічних технологій у виховний процес.

1415 1415_1
1415_2 1415_3

 

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...