BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчальної роботи та методистів ПТНЗ

12 листопада 2015 року на базі ДНЗ “Тернопільський центр професійної освіти” проведено засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчальної роботи та методистів ПТНЗ. Тема засідання “Основні напрямки методичної роботи у 2015-2016 н.р. щодо реалізації науково-методичної проблеми закладу”.

Директор центру Цьох В.І. ознайомив учасників секції з історією, навчально-методичною базою та перспективами розвитку закладу.

В роботі секції взяв участь Уруський В.І., заступник директора з наукової роботи обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, який ознайомив присутніх з сучасними інноваційними технологіями навчання та їх значенням у підвищенні якості освіти.

З аналізами навчально-методичної роботи, підвищенням кваліфікації, результатами атестації педагогічних працівників у ПТНЗ області виступили Іваськів О.Ф., заступник директора НМЦ ПТО та методист Удич О.П.

Константинів О.М., заступник директора з навчальної роботи ТЦПТО, Полиняк О.В. методист, зробили презентації контролю за навчально-виховним процесом, роботи заступника директора, системи роботи методиста, організації творчих звітів методичних комісій та портфоліо методиста.

Іваськів О.Ф. презентувала матеріали:

  • місце методичного кабінету у структурі методичної роботи ПТНЗ;
  • моделювання методичної роботи навчального закладу відповідно до науково-методичної проблеми.

Проведено огляд навчально-матеріальної бази закладу та екскурсію до музею-садиби Соломії Крушельницької (с. Біла).

1434 1434_1
1434_2 1434_3
1434_4 1434_5

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...