BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Секція педагогічних працівників будівельних професій та народних промислів (деревообробка)

19 листопада 2015 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області проведена секція педагогічних працівників будівельних професій та народних промислів (деревообробка) на тему: «Технологія розвитку  професійних компетентностей учнів шляхом упровадження педагогічних і виробничих технологій».

У ході засідання виступили: Тремба Г.І., методист НМЦ ПТО, яка проаналізувала підготовку кваліфікованих робітників і фахівців для будівельної галузі та народних промислів.

Ломакович О.А., Кирилюк О.Е., майстри виробничого навчання ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» виступили з питанням упровадження елементів проектного підходу в організації навчально-професійної роботи в навчальному закладі.

Блищак О.А., Кравець В.В., майстри виробничого навчання  ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» провели майстер-клас  креативних ідей.

З учасниками семінару проведена робота в групах з тем: «Форми і методи навчання», «Якість і зміст робочих навчальних планів та програм», «Форми контролю якості знань, усінь, навичок, критерії кваліфікації».

1461 1461_1
1461_2 1461_3

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...