BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних технологій

18 листопада 2015 року на базі ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних технологій. Тема засідання «Реалізація заходів  запровадження в навчальний процес інноваційних виробничих технологій».

Депутат Н.С., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області ознайомила учасників з інформаційними матеріалами МОН України щодо завдань у 2015-2016 н.р.

Відкритий захід «Майстер-клас майстра виробничого навчання» на тему «Використання інноваційних технологій на різних етапах уроку» провела Диченко О.М., майстер виробничого навчання ДНЗ «Тернопільський центр ПТО».

Про використання інформаційно-комунікаційних технологій для удосконалення комплексно-методичного забезпечення навчального процесу розповіла Ільба О.П., майстер виробничого навчання Тернопільського ВПУ №4 ім. М. Паращука.

О.В. Полиняк – методист ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» презентувала виставку методичних напрацювань педагогічних працівників Центру.
В рамках засідання обговорено питання наповнення сайту з професії «Оператора комп’ютерного набору». На цьому сайті можна знайти новинки у викладанні комп’ютерних технологій, нормативну документацію з професії, методичні розробки педагогічних працівників області з даних професій, методичні рекомендації для майстрів виробничого навчання, викладачів, завідувачів кабінетів.

Завершилось засідання обласної методичної секції педагогічних працівників оглядом матеріально-технічної бази Центру.

1467 1467_1
1467_2 1467_3
1467_4

 

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...