BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій легкої промисловості (кравець, вишивальниця, закрійник, флорист, квіткар)

24 листопада 2015 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій легкої промисловості (кравець, вишивальниця, закрійник, флорист, квіткар) на тему “Система навчання робітників легкої промисловості та основні напрями її вдосконалення в умовах маркетингу”.

Розглянуто сучасні підходи до формування цілей, завдань та навчальних результатів, методи та прийоми навчання. За результатами вивчення стану викладання предметів професійно-теоретичної підготовки та професійно-практичної підготовки розроблено конкретні заходи щодо поліпшення успішності, підвищення знань і вмінь учнів.

Розроблено анкету для дослідження аргономічних вимог споживачів до асортименту робочого одягу та інших швейних виробів.

Започатковано “Школу швейної артілі” для проведення майстер-клас креативних ідей, проектів з виготовлення швейних виробів, аксесуарів, гудзиків, оздоблень, вишивок і ін.

1502 1502_1

 

Про Administrator

Перевірте також

73009617_262109071357701_3350799150647083008_n

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

Роль уроків та позаурочної діяльності із зарубіжної літератури у формуванні творчої особистості громадянина України з ...