BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар-тренінг з проблем запобігання торгівлі людьми

9-10.11.2015 та 30.11-2.12.2015 року у м. Тернопіль проходив семінар-тренінг «Методика впровадження програми виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»». На початку роботи учасників семінару-тренінгу привітав та побажав плідної й ефективної праці Директор департаменту освіти ТОДА Крупа Л.Л.

Участь у семінарі брали представники (25 чол.) методичних інституцій Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. НМЦ ПТО у Тернопільській області представляв методист, кандидат історичних наук Олександр Петровський.

Метою навчання, яке проводилося із застосуванням прогресивних інтерактивних методик, зокрема освітнього коучингу, експертами-ведучими Українського фонду «Благополуччя дітей» Наталією Бойчук і кандидатом педагогічних наук Тетяною Цюман, було опанування змісту і методики впровадження згадуваної програми у систему виховної роботи навчальних закладів.

Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» є відповіддю на нагальні проблеми держави щодо запобігання і подолання торгівлі людьми як деструкції у розвитку суспільства. Програма націлює на активізацію особистісного потенціалу учнівської молоді для самореалізації та самоствердження в різних сферах життєдіяльності, зміцнення сімейних стосунків, становлення адекватної самооцінки (розуміння себе як цінності, людини з правами, свободами, інтересами). В основу програми розробниками закладено 4 базові компоненти розвитку та становлення особистості: ставлення до себе (особистісне самовизначення); ставлення до інших (самовизначення у сфері комунікації); ставлення до діяльності (поведінкове та професійне самовизначення); ставлення до навколишнього світу (суспільне самовизначення).

На думку учасників семінару-тренінгу, впровадження цієї програми дозволить значно покращити ефективність виховання у підростаючих поколінь почуття особистої гідності, толерантного ставлення до інших людей, а також формування навичок виявлення та уникнення небезпеки потрапляння у ситуації експлуатації та торгівлі людьми, вироблення моделей уникнення ризиків, пов’язаних з конфліктними ситуаціями тощо.

По завершенні інтенсивного курсу навчання на семінарі-тренінгу його учасники отримали відповідні свідоцтва та методичні матеріали.

Тепер на черзі – проведення інформаційних заходів та семінарів-тренінгів для педагогів – класних керівників, психологів, соціальних педагогів, вихователів з тим, щоб підготувати їх до впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» в систему виховної роботи в ПТНЗ області.

Про Administrator

Перевірте також

8 березня1

Вебінар для педагогічних працівників металообробних та електрорадіотехнічних професій

16 червня 2020 року Іваськів О.Ф., заступник директора НМЦ ПТО, керівник обласної методичної секції металообробних ...