BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Обласний семінар-практикум голів методкомісій класних керівників ПТНЗ

8 грудня 2015 р. на базі ТВПУ технологій та дизайну відбувся обласний семінар-практикум голів методкомісій класних керівників ПТНЗ на тему «Система роботи методичної комісії з підвищення педагогічної майстерності класних керівників, майстрів виробничого навчання та вихователів».

У презентації досвіду «Форми методичної роботи, що сприяють розвитку творчого потенціалу педагога» взяли участь Волинець А.В., заст. директора з навчально-виховної роботи, Міщун Л.С., голова методкомісії класних керівників, Гунько С.О., викладач, керівник гуртка «Майбутній захисник». З повідомленням про чинники успішної роботи педагогічного колективу в умовах реформування освіти виступила директор ТВПУ технологій та дизайну Чайка Г.І.

З лекцією про виховний аспект індивідуального розвитку та самоорганізації особистості виступив Гірняк А.Н., доцент, кандидат психологічних наук кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ, дійсний член Асоціації соціологів України.

Учасники семінару ознайомилися з педагогічною виставкою методичних розробок педагогів ВПУ та переглянули відкритий виховний захід патріотичного спрямування «З Україною в серці», підготовлений вихователями Луків О.О., Пророковою Н.Г. і керівниками художніх колективів.

Учасниками схвалено відповідні рекомендації з методичного супроводу виховної роботи.

1534 1534_1
1534_2 1534_3

 

Про Administrator

Перевірте також

8 березня1

Вебінар для педагогічних працівників металообробних та електрорадіотехнічних професій

16 червня 2020 року Іваськів О.Ф., заступник директора НМЦ ПТО, керівник обласної методичної секції металообробних ...