BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області

28 грудня 2015 року проведено засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО на якому заслухано і обговорено звіт директора Гордійчук Л.Л. про роботу НМЦ за 2015 рік. Відзначено належний рівень роботи щодо здійснення методичного, організаційного, інформаційного забезпечення навчально-виробничого і навчально-виховного процесів у ПТНЗ.

З доповіддю про організаційно-методичні заходи з профілактики правопорушень в ПТНЗ виступив методист Мельниченко В.В. З цього питання запропоновано у І кварталі 2016 року провести семінар практичних психологів і соціальних педагогів з питань діагностично-корекційної і просвітницької роботи.

Методичні рекомендації щодо написання дипломних робіт з інтегрованих професій презентували заступник директора Іваськів О.Ф. та методист Депутат Н.С.

Про підсумки огляду-конкурсу кабінетів хімії доповіла методист Головко Л.Б., про інноваційні аспекти організації бібліотечної роботи, як основи формування творчої особистості учнів – методист Козловський І.В.

1586 1586_1
1586_2 1586_3

Про Administrator

Перевірте також

1

Засідання навчально-методичної Ради Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області

27 жовтня 2021 року Навчально-методичним центром ПТО у Тернопільській області проведено засідання навчально-методичної Ради. У ...