BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Урок-спомин присвячений 27-ій річниці виведення військ з Афганістану

11 лютого 2016 року у ТВПУ №4 ім.М.Паращука, в рамках заходів із вшанування воїнів – інтернаціоналістів відбувся урок-спомин «Крила соколів обпалені війною», присвячений 27-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану.

З хвилюванням учні слухали розповіді та спомини кавалера ордена «Червоної Зірки» і медалі «За відвагу» Саса Михайла Степановича, воїнів – героїв Бригідира Василя Степановича, Мостового Василя Михайловича, які воювали в Кабулі, провінції Кандагар і Асадабаді. Всі вони відзначені медалями «За відвагу». На сцені, поряд із своїми побратимами, був і майстер виробничого навчання училища Назар Володимир Павлович, який також пройшов через горнило війни в Афганістані. З гірким болем про трагічну війну для тисячі українських сімей говорила вдова загиблого воїна – афганця Проскурякова Людмила Михайлівна.

Присутні прослухали пісні «Молитва», «Наш комбат», «Три зорі», які народилися в Афганістані , у виконанні воїна-афганця, засновника гурту «Долг» Лотецького Романа Євгеновича, переглянути кінофільм та познайомитися із експозицією виставки про війну в Афганістані. На уроці виступили учні групи №18 Б СВ, які декламували вірші про подвиги воїнів на війні, вітали квітами присутніх героїв. На завершення уроку, хвилиною мовчання вшанували сміливців-героїв, у яких війна забрала життя.

На згадку про зустріч воїни – інтернаціоналісти від обласної спілки ветеранів Афганістану подарували учнівській молоді училища книги пам’яті «Афганістан. 1979 – 1989».

Аналогічні заходи проведені і в інших ПТНЗ області.

1669 1669_1
1669_2 1669_3

Про Administrator

Перевірте також

Дії в умовах хімічної та радіаційної небезпеки

4 квітня 2022 року в НМЦ ПТО у Тернопільській області відбулася нарада «Дії в умовах ...