BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО

24 лютого 2016 року відбулося засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області.

На засіданні розглядали питання:

  1. Аналіз проведення олімпіад із загальноосвітньої підготовки, конкурсів ім. П.Яцика та Т.Г.Шевченка.
  2. Стан впровадження в навчальний процес ПТНЗ передового педагогічного досвіду.
  3. Про роботу з розвитку педагогічної майстерності та творчого потенціалу педагогічних працівників, що претендують на присвоєння педагогічних звань.
  4. Експертиза та оцінка навчально-методичних посібників, розробок, підготовлених методистами НМЦ ПТО у Тернопільській області, педагогічними працівниками ПТНЗ області та рекомендації щодо друку.

ішенням Ради рекомендовано під час чергової або позачергової атестації 2017/2018 років розглянути питання щодо підвищення кваліфікаційних категорій і присвоєння педагогічних звань викладачам, які підготували переможців ІІІ етапу конкурсів.

Матеріали з досвіду роботи викладачів, що претендують на звання «Викладач-методист» Мизак Л.Я., Левчук В.Г., Брик Ю.Р., Муринського В.М., Тихончук З.С., Хомів Н.Й. схвалені та рекомендовані для розміщення у картотеці передового педагогічного досвіду.

Представлені посібники та методичні розробки рекомендовані для практичного використання педагогічними працівниками ПТНЗ.

1684 1684_1
1684_2

Про Administrator

Перевірте також

1

Засідання навчально-методичної Ради Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області

27 жовтня 2021 року Навчально-методичним центром ПТО у Тернопільській області проведено засідання навчально-методичної Ради. У ...