BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників ПТНЗ Тернопільської області з професії “Слюсар з ремонту автомобілів”

25 лютого 2016 року на базі Технічного коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя відбулось засідання обласної методичної секції педагогічних працівників ПТНЗ Тернопільської області з професії “Слюсар з ремонту автомобілів”.

В ході засідання відбувся “Круглий стіл” на тему “Інноваційні методики професійної підготовки кваліфікованих робітників сфери автотранспорту”.

Про впровадження науково-методичного супроводу у підготовці кваліфікованого робітника – молодшого спеціаліста в галузі автотранспорту розповіла зав. відділенням транспорту та інженерної механіки технічного коледжу Залуцька Н.В.

Ознайомлення з матеріально-технічною базою технічного коледжу провели заступник директора Лукашук П.Ф. та голова циклової комісії автомеханічних дисциплін Марціяш О.М.

Про навчальний менеджмент у підготовці кваліфікованих робітників сфери автотранспорту доповіли Дзюблюк В.П. та Басарабчук В.Т.

Про методи та прийоми пошуку творчої особистості учасникам засідання продемонстрував викладач спеціальних дисциплін технічного коледжу Заверуха Р.Р., із застосуванням діючих стендів, схем, плакатів тощо.

Учасники засідання виробили рекомендації щодо покращення підготовки в навчальних закладах слюсара з ремонту автомобілів.

1695 1695_1
1695_2

Про Administrator

Перевірте також

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи

29 жовтня 2019 року на базі Тернопільського ВПУ №4 ім. М.Паращука відбулося засідання обласної методичної ...