BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Обласна методична секція педагогічних працівників будівельних професій та професій народних промислів

2 березня 2016 року на базі Тернопільського ВПУ №4 ім.М.Паращука (в.о.директора Андрусишин Г.Т.) відбулась обласна методична секція педагогічних працівників будівельних професій та професій народних промислів(керівник секції -Тремба Галина методист НМЦ ПТО у Тернопільській області).

Тема заходу “Візуалізація професійного навчання , як спосіб інтенсифікації навчання”.

Використання сучасних технологій , тренінгів на основі новітніх матеріалів на різних етапах професійного навчання у відповідності ДС ПТО зумовлює співпрацю з фірмами “Колорит”,”Снежка”, “Пріора”,”Ceresit” та інші.

За сприяння ТзОВ “Снежка -Україна” групи компаній “Sniezka”(Олег Балаким та Віталій Голубець — консультанти з ЛФП) та навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Тернопільській області (директор Л.Л.Гордійчук) проведено семінар-практикум (4 год. теорії, 4 год. Практики),у навчанні якого прийняли участь 45 педагогічних працівників з 11-ти ПТНЗ області ,які готують кваліфіковані робітничі кадри з професій “штукатур”, “маляр”, столяр будівельний”, “столяр”.

Семінар-практикум проводився за трьома програмами:

1.Характеристики та методи нанесення виробів для декорування та захисту деревини ТМ “VIDARON”.

2.Утеплення фасадів з використанням матеріалів ТМ “ FOVEO TECH “.

3.Практичне використання лакофарбних матеріалів ТМ “ Sniezka” та технологій групи компаній “ Sniezka “.

По закінченні курсів підвищення кваліфікації слухачам вручено сертифікати за підписом генерального директора ТзОВ “Снежка-Україна” М.Павлуся та директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області Л.Л.Гордійчук .

Учасники та гості семінару-практикуму відзначили високий рівень підготовки та подякували адміністрації

9cusbJE7EtU
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
E0iyMg12DB0

Про Романюк Марія

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...