BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання творчої групи педагогічниих працівників будівельних професій

22 листопада 2016 року відбулося засідання творчої групи педагогічниих працівників будівельних професій «Лабораторний практикум на уроках професійно-теоретичної підготовки».
Методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Тремба Г. І. ознайомила з вимогами для проведення лабораторних робіт з предмета «Матеріалознавство» в інтегрованих будівельних професіях («Муляр; штукатур, маляр», «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»).
Викладачі Ковч І.Р.( Тернопільське ВПУ №4 ім.М.Паращука) та Крушельницька Г.Я (ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі») презентували скоригований варіант робочого зошита для проведення лабораторних робіт з матеріалознавства.
Майстри виробничого навчання Козуб Д.П. та Ремізовська Т.М. (ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму») запропонували проведення лабораторного практикуму на уроках виробничого навчання для визначення властивостей будівельних матеріалів, включення питань екологічності будівельних матеріалів та їх енергозберігаючих властивостей.

Про Administrator

Перевірте також

Засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виробничої роботи та викладачів професійно-теоретичної підготовки сільськогосподарських професій та автотранспорту

5 травня 2022 року на базі НМЦ ПТО проведено засідання творчої групи заступників директорів з ...