BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сфери побутового обслуговування

30 листопада 2016 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області  відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сфери побутового обслуговування з професій «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник».

Практичні навики з призначення інструкційно-технологічних документів як одного із засобів навчання педагогічним працівникам предсавила методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Бензар О.Б.

Майстер-клас “Нарощування нігтів акрилом з покриттям гель-лаком” показала Андріанова В. Ю. , майстер виробничого навчання    ДПТНЗ “ТВПУ сфери послуг та туризму”. Використання інноваційних технологій на уроках виробничого навчання розказала Сироїжко О. М., майстер виробничого навчання ДПТНЗ “ТВПУ сфери послуг та туризму”. Використання мультимедійних презентацій на уроках перукарської справи презентувала Атаманчук І. С., викладач ДПТНЗ “ТВПУ сфери послуг та туризму”

imageСЕКЦіЯ

 

Про Administrator

Перевірте також

Засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виробничої роботи та викладачів професійно-теоретичної підготовки сільськогосподарських професій та автотранспорту

5 травня 2022 року на базі НМЦ ПТО проведено засідання творчої групи заступників директорів з ...