BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області

28 грудня 2016 року на базі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області під керівництвом директора НМЦ ПТО у Тернопільській області, голови Ради Гордійчук Л.Л. проведено засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області.

Про участь випускників професійно-технічних навчальних закладів у ЗНО та продовження навчання у вищих навчальних закладах виступила  Бензар О.Б.

Удич О.П., проаналізувала освітньо-кваліфікаційну та професійно-кваліфікаційну  структури педагогічних кадрів ПТНЗ Тернопільської області.

Питання моніторингу навчальних досягнень учнів із загальноосвітніх предметів, які зараховані на перший курс навчання у ПТНЗ довела до відома учасників Ради Романюк М.Б.

У роботі навчально-методичної Ради взяли участь Носоненко Н.О., головний спеціаліст відділу професійної та вищої освіти управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Вітенко І.М., заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Мудрак М.І., заступник начальника відділу організації профорієнтації та профнавчання обласного центру зайнятості.

WP_20161228_003WP_20161228_010 WP_20161228_007

 

Про Administrator

Перевірте також

Вітання з великоднем

Вітаємо з Великодніми святами