BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

13 вересня 2017 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області відбулося засідання навчально-методичної Ради.

13 вересня 2017 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області відбулося засідання навчально-методичної Ради. Гордійчук Л.Л., директор НМЦ ПТО, голова Ради привітала учасників із новим навчальним роком, проінформувала про підсумки роботи Ради за 2016-2017 н.р., ознайомила членів Ради з переліком питань рекомендованих на розгляд навчально-методичної Ради у новому навчальному році. На засіданні затверджено план роботи навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області на 2017-2018 н.р., а також новий склад Ради.

Іваськів О.Ф., заступник директора НМЦ ПТО повідомила про перелік державних стандартів, які відповідно до наказів МОНУ – затверджені, листів НМЦ ПТО – впроваджуються у ПТНЗ області. Ознайомила із державними стандартами, з яких продовжується громадське обговорення. В обговоренні взяли участь методисти НМЦ ПТО Тремба Г.І., Жилан О.М., які направили пропозиції та зауваження в Інститут модернізації змісту освіти.

З матеріалом про досягнення, проблеми та основні напрямки розвитку художньої творчості в ході конкурсних творчих звітів професійно-технічних навчальних закладів області у 2017 році виступив Крищук М.М., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області. Конкурсні творчі звіти у 2017 році серед ПТНЗ та ВНЗ I-IV рівнів акредитації проводилися відповідно до наказу управління освіти і науки ОДА протягом березня-травня. Свої творчі здобутки демонстрували 22 ПТНЗ, у ході звітів журі переглянуло та оцінило 122 художні колективи та 350 виконавців, всього взяли участь 1620 учнів, що складає 21,4 відсотків від контингенту. В ПТНЗ області функціонують 40 гуртків, яким Міністерство освіти і науки України присвоїло звання “Народний художній”. Переважна більшість з них через кожні 5 років підтверджують його. Не дивлячись на проблеми, робота гуртків художньої творчості ПТНЗ заслуговує на високу оцінку і сприяє національно-патріотичному вихованю нового покоління Української держави.

IMG_1092 IMG_1100 IMG_1102 IMG_1096

Про Administrator

Перевірте також

Вітання з великоднем

Вітаємо з Великодніми святами