BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

На базі ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище» 23 листопада 2017 року проведено бінарне засідання обласних методичних секцій викладачів інформатики та інформаційних технологій та секції викладачів галузевої економіки

На базі ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище» 23 листопада 2017 року проведено бінарне засідання обласних методичних секцій викладачів інформатики та інформаційних технологій та секції викладачів галузевої економіки на тему «Ділова гра як засіб активізації пізнавальної діяльності майбутніх фахівців робітничих професій у ПТНЗ».
Демборинська А.П., заступник директора ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну» ознайомила з новими формами та методами освітніх інновацій (із досвіду роботи навчального закладу).
Методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Романюк М.Б. презентувала матеріали «Ділова гра – метод пошуку рішень в умовній проблемній ситуації».
Козюк О.В., викладач ДНЗ «Бучацьке ПТУ», Нефьодова О.П., викладач ДНЗ «Чортківське ВПУ», виступили з питанням використання різних методик навчання і виховання учнів на уроках інформаційних технологій та галузевої економіки у ПТНЗ.
Копанецька Н.П., викладач ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну», презентувала відкритий захід «Бізнес-план фірми з виробітку дерев’яних виробів», з учнями професії «Виробник художніх виробів з дерева. Виробник художніх виробів з лози» з використанням професійних компетенцій та реалізації здобутих знань, умінь та навиків з предметів інформаційні технології та галузева економіка. В обговоренні заходу взяли участь викладачі закладів професійної освіти.
Методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Басарабчук В.Т., доповів про основні напрямки економічного виховання учнів закладів професійної освіти.

IMG_6665IMG_6649IMG_6618 (1)IMG_6614

Про Administrator

Перевірте також

101139433_613313262873243_574561887132319744_n

Позаплановий інструктаж з дотримання заходів безпеки

Працівники НМЦ ПТО у Тернопільській області працюють згідно затвердженого графіка виходу на роботу в період ...