BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

23 листопада 2017 року на базі Тернопільського ВПУ ім. М. Паращука відкрито сучасний навчально-практичний центр з професій: маляр; штукатур; лицювальник-плиточник; столяр; столяр будівельний.

Процес створення навчально-практичних центрів «Sniezka» в Україні на базі закладів професійної освіти набирає обертів. Співпраця професійних навчальних закладів з європейськими підприємствами – це сучасний шлях для розвитку професійної освіти в Україні.

23 листопада 2017 року на базі Тернопільського ВПУ ім. М. Паращука відкрито сучасний навчально-практичний центр з професій: маляр; штукатур; лицювальник-плиточник; столяр; столяр будівельний.

Функціонування такого центру відповідає Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та товариством з обмеженою відповідальністю «Sniezka-Україна».

Облаштовані дві виробничі майстерні «Sniezka» i«VidaRon»,два кабінети для теоретичної підготовки, де учні зможуть опанувати новітні будівельні технології та матеріали від відомого виробника лакофарбової продукції.

Майстри виробничого навчання та викладачі професійно-теоретичної підготовки заздалегідь пройшли підготовку на навчально-практичних семінарах щодо вивчення та використання новітніх матеріалів та технологій компанії «Sniezka» з отриманням сертифікатів, тож набуту практику і досвід впроваджуватимуть у навчально-виробничий процес підготовки  майбутніх фахівців що будуть конкурентноспроможними і затребуваними на ринку праці.

В урочистостях взяли участь Степан Барна, голова Тернопільської обласної державної адміністрації, Віктор Овчарук, голова Тернопільської обласної ради, Любомир Крупа, заступник голови обласної ради, Леонід Бицюра, заступник Тернопільського міського голови, Ганна Зварич, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА, представники навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області, також прибули на захід й керівники закладів професійної освіти з інших областей України.

Марек Павлусь – генеральний директор ТзОВ«Sniezka-Україна» наголосив, що функціонування 20-ти навчально-практичних центрів «Sniezka» сьогодні значною мірою модернізують навчально-виробничий процес професійної підготовки кваліфікованих робітників.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSCN7525

Про Administrator

Перевірте також

101139433_613313262873243_574561887132319744_n

Позаплановий інструктаж з дотримання заходів безпеки

Працівники НМЦ ПТО у Тернопільській області працюють згідно затвердженого графіка виходу на роботу в період ...