BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання навчально-методичної Ради

20 грудня 2017 року на базі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області проведено чергове засідання навчально-методичної Ради, яке відкрила привітальним словом Гордійчук Л.Л., директор Центру. У роботі Ради взяли участь представники з управління освіти і науки ОДА, закладів професійної освіти.
Крищук М.М., методист НМЦ ПТО доповів про стан роботи з обдарованими учнями в після урочний час, роботу гуртків, клубів, об’єднань; можливості творчої співпраці. Проаналізував роботу керівників гуртків художньої творчості. Розповів про організацію та проведення творчих звітів у 2017 році, присвоєння почесних звань «Народний», «Зразковий художній» колективам закладів професійної освіти.
Козловський І.В.,методист НМЦ ПТО розповів про діяльність із залучення учнів до читання, підготовку та проведення заходів, спрямованих на розвиток інтересу до читання: читацькі конференції, книжкові бібліотечні бесіди тощо. Розповів про різноманітні форми і методи індивідуальної роботи з читачами. Презентував роботу кращих бібліотек: Технічного коледжу ТНТУ імені І.Пулюя, ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму», ДНЗ «Тернопільський центр ПТО», ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі», ДНЗ «Чортківське вище професійне училище», ДНЗ «Шумське професійно-технічне училище», ДНЗ «Підгаєцький професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Підволочиський професійний ліцей». Читальні бібліотек стали місцем традиційного проведення предметних тижнів книги, бібліотечних уроків, усних журналів, конкурсів поезії, зустрічей з поетами, читацьких конференцій, засідань клубів за інтересами.
У роботі Ради взяла участь Міщун Л.С., голова методичної комісії класних керівників та майстрів виробничого навчання ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну», яка поділилася досвідом роботи комісії з інформаційного і методичного забезпечення системи виховної роботи. Зазначила про основні завдання методичної роботи з класними керівниками, шляхи підвищення професійної компетентності педагогів, головні принципи покращення фахового рівня педагогів. Презентувала матеріали проведення засідань методичної комісії, форми роботи класних керівників з учнями.

IMG_1146IMG_1139IMG_1141IMG_1143IMG_1145

Про Administrator

Перевірте також

Вітання з великоднем

Вітаємо з Великодніми святами