BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання творчої групи

18 квітня 2018 року на базі державного навчального закладу «Скалатський професійний ліцей» відбулося засідання творчої групи викладачів професійно-теоретичної підготовки сільськогосподарського напрямку та працівників НМЦ ПТО у Тернопільській області у складі:

Дзюблюк В.П. – зав.кабінетом НМЦ ПТО у Тернопільській області;
Басарабчук В.Т. – методист НМЦ ПТО у Тернопільській області;
Пунда М.Л. – викладач ДНЗ «Скалатський ПЛ»;
Максимів Б.П. – викладач ДНЗ «Скалатський ПЛ»;
Кульчицький І.А. – викладач ДНЗ «Хоростківський ПСЛ»;
Данилейко А.М. – викладач ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною
підготовкою»;
Рудік П.Я. – викладач Лановецької філії ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».
Творча група опрацювала державні стандарти на компетентнісній основі з професії «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»; «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», які будуть впроваджуватись з 1 вересня 2018 року.
В роботі творчої групи активну участь прийняли в.о.директора Бабійчук Н.В. та заст.директора Довгань Н.Р.
Творча група розробила примірний розподіл годин з даних професій для розробки робочих навчальних планів з підготовки кваліфікованих робітників. Матеріали роботи творчої групи будуть направлені в навчальні заклади.
Учасники творчої групи ознайомились з навчальним закладом, особливо із системою навчання з професій сільськогосподарського напрямку. Складність цієї професії полягає в тому, що на виробництві постійно оновлюється техніка та технології. Тому зв’язок із сільськогосподарським виробництвом – запорука високої кваліфікації робітника. Це добре розуміє колектив навчального закладу, який працює в пошуках нового, сучасного виробництва і впровадження цих якостей в навчальний процес.
Авторитет навчального закладу формується не тільки сучасною матеріально-технічною базою, кваліфікованими кадрами, але й естетичним виглядом кабінетів, лабораторій, майстерень, фойє, спортивних споруд та ін. Цьому надається велика увага.
Виконання регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів – одне із складних завдань, яке стоїть перед колективом. Досвід в профорієнтаційній роботі дав змогу виконати регіональне замовлення минулого року на 110 відсотків. Немає сумніву, що і цього року регіональне замовлення буде виконане.
Створений позитивний імідж навчального закладу дає змогу випускникам шкіл правильно зробити свій вибір у робітничу професію.
IMG_1379

Про Administrator

Перевірте також

IMG_1280

Засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виховної роботи

25 квітня 2018 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області відбулося засідання творчої групи ...