BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виховної роботи

25 квітня 2018 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області відбулося засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виховної роботи. Тема засідання «Національно-патріотичне виховання – один з головних напрямків виховання підростаючого покоління».
Почуття патріотизму – багатогранне за змістом (любов до рідної землі, сімʼї, гордість за свій народ, повага до законів держави), тому вимагає постійної творчої праці від педагогів.
На засіданні творчої групи методистом НМЦ ПТО Осадчук Л.В. запропоновано оновити форми роботи з національно-патріотичного виховання: у жовтні-листопаді 2018 року провести місячник національно-патріотичного виховання, в рамках якого відбудеться фестиваль пісні, козацькі забави «Витривалість і сила»; у квітні 2019 року – конкурс проектів «Історія України через історію маленької батьківщини», продовжувати роботу над створенням музеїв, змінних експозицій з історії рідного краю.
Важливим напрямком національно-патріотичного виховання є військово-патріотичне виховання. Заплановано провести спільну зустріч заступників, викладачів військової підготовки ЗПО з військовими 44 артилерійської бригади, постійно співпрацювати з ними у цьому напрямку.
Члени творчої групи поділилися своїм баченням здійснення національно-патріотичного виховання, формування в учнів патріотичних почуттів активної громадянської позиції, запропонували свої форми роботи, адже вони залежать від традицій навчального закладу, особистого бачення педагогами цього процесу.
Ідеї цікаві – тепер залишається втілити їх у життя.
IMG_1280IMG_1281

Про Administrator

Перевірте також

50003249_570187323444027_4111109225051062272_n

Впроваджуємо нові стандарти

15 січня 2019 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області відбулося засідання творчої групи ...