BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професій агент з організації туризму, адміністратор та викладачів географії, біології

12 червня 2018 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професій агент з організації туризму, адміністратор та викладачів географії, біології.
Під час теоретичної частини засідання розглянуто питання використання хмарних технологій як засобу стимулювання самоосвіти, самовдосконалення учнів і викладачів. Практична частина – «Навчання поза аудиторією» – відбулася у вигляді екскурсії національним природним парком «Північне Поділля».
Учасники екскурсії здійснили мандрівку екологічним пізнавальним маршрутом «Триніг», який проходить територією геолого-ботанічної пам’ятки природи – цікавої форми скелі Тринога, що залишилася від карбонатних пісковиків із дна колишнього Сарматського моря.
Педпрацівники також ознайомилися з цікавою історією смт. Підкамінь, монастиря «Походження Дерева Хреста Господнього» (колишній домініканський монастир), геоморфологічним скельним утворенням Камінь-Велет.
Організаторами цікавої та пізнавальної подорожі були педпрацівники ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму» Гунько С.І., Шуль Х.З., Ломіковська М.І., Явор Н.Я.
DSC06280DSC06315
DSC06345
DSC06373

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...