BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання навчально-методичної Ради

19 червня 2018 року відбулося засідання навчально-методичної Ради навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області.
Іваськів О.Ф., заступник директора НМЦ ПТО, Тремба Г.І., Басарабчук В.Т., методисти Центру, доповіли про організацію та проведення ІІ та ІІІ етапів конкурсів фахової майстерності 2017-2018 р.р. з професій «Кравець», «Муляр», «Столяр будівельний», «Електрозварник ручного зварювання», «Продавець продовольчих товарів». Проаналізували результати Всеукраїнських конкурсів щодо якості професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки учнів закладів професійної освіти.
Про діяльність методичних комісій закладів професійної освіти щодо підвищення якості роботи класних керівників, вихователів, впровадження кращого педагогічного досвіду у навчально-виховний процес у 2017-2018 навчальному році виступила Осадчук Л.В., методист НМЦ ПТО.
Щодо впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих кадрів доповідали Дзюблюк В.П., завідувач кабінетом НМЦ ПТО та Басарабчук В.Т., методист Центру, зазначили про те, що на даний час два заклади готують документи за цією формою, а саме: Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя у якого на даний час розроблений навчальний план, який знаходиться на підписі у Департаменті професійної освіти МОНУ. Є попередня домовленість з 2-ма підприємствами – автоцентр «Камаз» та ТОВ ТзОВ (Тернопільський МАЗ-сервіс ЛТД), які погодились співпрацювати з навчальним закладом. ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» – попередньо погоджена підготовка з професії кравець-закрійник з елементами дуальної форми навчання з роботодавцем «Мода-Текс», «Галія».
Про подальший розвиток інформаційної функції бібліотеки як інформаційно-культурного центру закладів професійної освіти, а також проблеми функціонування бібліотек виступив Козловський І.В., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області.
IMG_1407IMG_1408

Про Administrator

Перевірте також

81203067_494530081193324_3837871836700344320_n

Засідання навчально-методичної Ради

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Тернопільській області 24 грудня 2019 року відбулось засідання ...