BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педпрацівників будівельних професій та професій народних промислів (деревообробка)

Робітничі професії особливо популярні та затребувані на ринку праці в Україні. Серед них дуже актуальна професія будівельника. Сьогодні неможливо собі уявити місто, селище, мегаполіс, які б не розвивались, не розбудовувались, не модернізувались. Тому професія будівельника завжди у пошані.
Саме руками будівельника, його вміннями, майстерністю створюються різноманітні споруди, будинки, добробут народу, держави. Без робітника не можна запровадити в життя ідею вченого, модернізований проект інженера, конструктора, не буде працювати новітня техніка. Сучасний будівельник повинен багато вміти, адже для спорудження будинку недостатньо вимурувати стіни, зробити стелю, потрібно провести його опорядження: оштукатурити, фарбувати, утеплювати фасад, монтувати комунікації.
07 листопада 2018 року в Тернопільському вищому професійному училищі №4 ім. М. Паращука відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій та професій народних промислів (деревообробка) на тему «Формування освітнього середовища прогресивними технологіями як передумова забезпечення якісної підготовки робітничих кадрів». Засідання семінару-практикуму проводила методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Тремба Г.І. Галина Ігорівна вказала на особливості роботи над плануванням регіонального компоненту в навчальних програмах за компетенціями. З доповіддю про опрацювання нових освітніх програм на основі ДСПО, які впроваджуються у 2018-2019 н.р. виступила викладач протфесійно-теоретичної підготовки ТВПУ №4 ім. М.Паращука Млинко Л.Й.
У рамках семінару –практикуму члени методичного об’єднання відвідали урок на тему «Способи намазування розчинової суміші на стіни, стелю», який проводила з учнями групи 13-ШЛМ викладач технології штукатурних робіт Ковч І.Р
Ірина Романівка продемонструвала креативний підхід проведення не традиційного уроку спецтехнології. Мотивацію навчальної діяльності викладач подала у вигляді рольової гри «Три штукатури». Для кращого візуального сприйняття учнями нового матеріалу були використані інноваційні методи навчання, перегляд тематичних відеофільмів. На закріплення набутих знань учні отримали творче завдання – сучасне формлення інтер’єру. Учні працювали в бригадах, колективно вирішували проблемні завдання, які були поставлені перед ними.
На уроці панувала дружня атмосфера, товариські відносини, почуття відповідальності за результат виконаної роботи. На завершальному етапі уроку викладач застосувала прийом рефлексії – самооцінювання учнів. Більшість учнів групи високо оцінили свою роботу на уроці.
Свою професійну майстерність продемонстрували учні групи 37-ШЛМ під керівництвом майстра виробничого навчання Коробейник Л.І. Ними проведено майстер-клас на тему «Опорядження поверхонь матеріалами компанії «Sniezka»».
На засіданні методичної секції поділилася своїм досвідом роботи створення програмно-спрямованого КМЗ предметів професійно-теоретичної підготовки будівельного напряму викладач ДНЗ “Чортківське ВПУ” Паньків М.Д.
На засіданні були обговорені підсумки проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських конкурсів професійної (професійно-технічної) майстерності з професій столяр будівельний, муляр. В обговоренні взяли участь майстри виробничого навчання Гешта В.І. та Собко М.В.
PB071697 DSC01847PB071729DSC01926

Про Депутат Надія

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...