BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції класних керівників, вихователів, практичних психологів, соціальних педагогів

14. 11. 2018 року навчально-методичний центр ПТО у Тернопільській області (методист Осадчук Л. В.) на базі ДПТНЗ «ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» організував та провів засідання обласної методичної секції класних керівників, вихователів, практичних психологів, соціальних педагогів. Тема секції: Підвищення професіоналізму класних керівників, майстрів в/н, вихователів та спрямування їх роботи на вирішення актуальних проблем виховного процесу навчального закладу.
Заступник директора з НВР Король С. І. та бібліотекар цього навчального закладу Дідух Т. Б. розповіли про різноманітні форми та методи роботи з молоддю, про створену систему виховної роботи.
Класні керівники Стрембіцька Л. С., Музика І. Р. поділились досвідом виховної роботи через індивідуальну роботу з учнями, проведення різноманітних заходів у групах, екскурсії, поїздки. Попович Г. О., Шарак М. В., класні керівники груп №48, 38 провели виховний захід «Обереги мої українські» про роль та значення українського рушника у житті та побуті українців, у формуванні національно-патріотичних почуттів молоді.
Практичний психолог навчального закладу Собчак Л. М. розповіла про спільну роботу з вихователями та класними керівниками з питань виявлення та протидії негативним явищам в учнівському середовищі.
На засідання секції були запрошені завідувач та методист навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи ТОКІПО Коротюк З. М. та Демидась С. Р., які зупинились на сучасних практиках протидії булінгу (досвід роботи фахівців обласної психологічної служби).
Методист навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області звернула увагу присутніх на документацію вихователя і класного керівника та організації виховання учнівської молоді в умовах гуртожитку.
Присутні ознайомились з умовами побуту і дозвілля в гуртожитку училища. Засідання секції пройшло цікаво та продуктивно.
DSC_0042DSC_0084
DSC_0142-1DSC_0171-1

Про Депутат Надія

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...