BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції викладачів суспільних дисциплін

27 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Почаївське вище професійне училище» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів суспільних дисциплін. Тема засідання «Роль навчання та виховання у формуванні особистості учня».
Викладач ДНЗ «Почаївське вище професійне училище» Токар В. Е. з учнями гр. №28 з професії «Агент з організації туризму. Адміністратор. Покоївка», реалізовуючи завдання впровадження активних форм навчання та використовуючи різні засоби активізації пізнавальної діяльності учнів, у формі ток-шоу провела відкритий урок на тему «США у ХХІ ст., сучасні пріоритети американських президентів». Учні продемонстрували свої знання з історії США, підготували презентації про діяльність президентів, їх внесок у розвиток держави, цікаві місця країни, взаємовідносини з Україною, а також глибокі знання культури країни та володіння англійською мовою.
Досвідом підготовки учнів до ЗНО з історії України поділилися Довбуш О. В., викладач Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, Цьох А. В., викладач ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти», Федорук Н. А., викладач ДНЗ «Почаївське вище професійне училище».
Керівник секції, методист навчально-методичного центру Осадчук Л. В. зупинилася на плануванні роботи обласної методичної секції, творчої групи викладачів суспільних дисциплін у 2019 році, звернула увагу на участь педагогів у конкурсах, круглих столах, семінарах, вебінарах як можливості фахового зростання.
DSC_0357DSC_0364
DSC_0366DSC_0309

Про Депутат Надія

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...