BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар-практикум «Якісно підготовлений персонал – запорука успіху закладів гостинності області»

12 грудня 2018 року на базі відпочинку «Над Стрипою» (с. Скоморохи, Бучацького району) відбувся семінар-практикум на тему «Якісно підготовлений персонал – запорука успіху закладів гостинності області».
Мета семінару: виробити спільні підходи з налагодження взаємовигідного співробітництва між закладами освіти та туристичної інфраструктури щодо удосконалення освітнього процесу відповідно до вимог регіонального та місцевих туристичних ринків, напрацювання проектів угод про співпрацю, організацію стажування студентів та учнів у закладах харчування та дозвілля, проведення тренінгів з практиками туристичного бізнесу.
У заході взяли участь майстри виробничого навчання 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, Технічного та Зборівського коледжів ТНТУ ім. І. Пулюя, Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області сфери громадського харчування, ресторатори закладів міста Бучач.
Відкрив захід начальник відділу туризму облдержадміністрації Яцків Р.І., який презентував комплесний туристичний продукт «TERNOPIL.YA: new emotions», де окреслив проблеми забезпечення закладів сфери гостинності робітниками.
Обговорені питання взаємовигідних відносин між представниками готельно-ресторанного бізнесу та закладами професійної (професійно-технічної) освіти Тернопільщини. Жилан О.М., методист НМЦ ПТО зосередила увагу присутніх на активній співпраці закладів професійної освіти з роботодавцями, а саме на впровадження елементів дуальної форми навчання в навчально-виробничий процес з професій громадського харчування, залучення роботодавців до розробки робочих навчальних програм з урахуванням вимог сучасного ресторанного бізнесу. В свою чергу роботодавці висунули низку зауважень щодо якості підготовки кваліфікованих робітників, а також проаналізували та виявили бар’єри на шляху підготовки робітничих кадрів.
За підсумками семінару для педагогічних працівників сфери туризму та громадського харчування напрацьовано пропозиції щодо проведення тренінгів з практиками ресторанного бізнесу області, співпрацю закладів професійної (професійно-технічної) освіти із закладами громадського харчування.
Проведена оглядова екскурсія оздоровчим комплексом «Лісовий» та базою відпочинку «Над Стрипою».
IMG-ce4ac93d6b67c627cd61a8586646b496-VIMG-acf011daf0c83e1f3ad8acea43a81cba-V
IMG-1b12068e862e9a3d5c89fef3521e1995-V20181212_131409

Про Administrator

Перевірте також

Снимок1

Вебінар на тему «Організація навчальної діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти Тернопільської області у період карантину».

16.03. 2020 р. Навчально-методичним центром ПТО у Тернопільській області проведено вебінар на тему «Організація навчальної ...