BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Проведено ІІ етап конкурсу фахової майстерності з професії “кухар”

2 квітня 2019 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з професії «Кухар».У конкурсі взяли участь 10 учнів м. Тернополя та Тернопільської області, які стали переможцями І етапу.
Учасників конкурсу привітала Зварич Г.В., заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА, начальник відділу відділу реформування освітньої діяльності та кадрової роботи.
Конкурс проводився у два тури: теоретичний і практичний.
І (теоретичний) тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань із предметів: «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», «Організація виробництва та обслуговування», «Устаткування підприємств харчування»», «Охорона праці» та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері. ІІ (практичний) тур передбачав виконання двох завдань, що відповідає вимогам 4-го кваліфікаційного розряду.
Конкурсанти готували філе куряче фаршироване та яблука смажені в тісті.
Переможцями конкурсу стали учні:
І місце – Цепенюк Микола, ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі»; ІІ місце – Юрків Христина, ДНЗ « Тернопільське ВПУ технологій та дизайну»;
ІІ місце – Лопушанський Андрій, ДНЗ «Бучацьке ПТУ»;
ІІІ місце – Дунайчик Вікторія, ДНЗ «Вишнівецький ПЛ»
ІІІ місце – Побережна Наталія, ДНЗ «Скалатський ПЛ.
Гордійчук Л.Л., директор НМЦ ПТО у Тернопільській області привітала переможців та учасників, вручила дипломи та грамоти. Щиро вітаємо конкурсантів з перемогою та бажаємо подальших звершень. Дякуємо дирекції ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» за організацію і проведення конкурсу.
DSC_0204-1 DSC_0265
DSC_0410 DSC_0451
DSC_0354-1 DSC_0328

Про Administrator

Перевірте також

DSC_0103 (4)

Огляд-конкурс лабораторій «Організація обслуговування

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 26.09.2019 р. № ...