BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Проведено ІІ етап конкурсу фахової майстерності з професії “Офіціант”

4 квітня 2019 року навчально-методичним центром ПТО у Тернопільській області організовано та проведено на базі ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну» ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів випускних груп закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Офіціант».
У конкурсі взяли участь 9 учнів м. Тернополя та Тернопільської області, які стали переможцями І етапу.
Учасників конкурсу привітала Моравська Н.С., начальник відділу професійної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації, Дзюблюк В.П., завідувач кабінету.
Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів..
І (теоретичний) тур включав перевірку професійно-теоретичних знань із предметів «Організація обслуговування в ресторанах», «Кулінарна характеристика страв, «Охорона праці», «Санітарія і гігієна» та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.
ІІ (практичний) тур – виконання трьох завдань, що відповідає вимогам 3-го кваліфікаційного розряду.

На підставі спільного рішення оргкомітету й журі ІІ етапу обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Офіціант» нагороджено переможців конкурсу дипломами:
першого ступеня – Прокоф’єва Валентина, учня ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну»;
другого ступеня – Марциняк Олену, ученицю ДНЗ «Підгаєцький ПАЛ» та Петрика Дмитра, учня ДПТНЗ Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі»;
третього ступеня – Сімчук Катерину, ученицю ДНЗ « Почаївське ВПУ» та Бака Назарія, учня Галицького коледжу імені В”ячеслава Чорновола.
Хома О.З. , начальник управління освіти і науки привітала переможців, учасників конкурсу та вручила дипломи і грамоти. Щиро вітаємо конкурсантів з перемогою та бажаємо подальших звершень. Дякуємо дирекції ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну» за організацію і проведення конкурсу.
DSC01164 DSC01622
DSC01228 DSC01333
DSC01531 DSC01666

Про Administrator

Перевірте також

DSC_0103 (4)

Огляд-конкурс лабораторій «Організація обслуговування

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 26.09.2019 р. № ...