BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції класних керівників, вихователів

10 квітня 2019 року на базі ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» відбулося засідання обласної методичної секції класних керівників та вихователів. Тема засідання «Єдність навчального та виховного процесу».
Про систему роботи педагогічного колективу із формування національно-патріотичних та громадянських почуттів розповів директор навчального закладу Драпак І.Є.
Заступник директора з виховної роботи Кормиш Л.П. презентувала виставку ляльок-мотанок, вишитих ікон та картин місцевого художника Стецька В.П., організувала проведення виховного заходу з формування естетичних смаків та любові до національної спадщини українського народу через борщівську вишивку.
Вихователь Вахула С.С. поділився формами та методами роботи з учнями в гуртожитку.
Осадчук Л.В., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області зупинилася на ролі та значенні класних керівників, вихователів, громадських організацій та сім’ї для виховання учнівської молоді на сьогоднішньому етапі розвитку української державності.
В рамках проекту «Моя земля – земля моїх батьків» учасники секції відвідали Борщівський краєзнавчий музей, де ознайомилися з історією Борщівського краю, дізналися про роль та значення трипільської культури у формуванні українського етносу, здійснили екскурс історією борщівської вишиванки.
Засідання секції принесло учасникам емоційне задоволення та наснагу до роботи з формування національно-патріотичних почуттів учнівської молоді.
IMG_9632IMG_9480
IMG_9614 загальна

Про Administrator

Перевірте також

0-02-04-0253f9efa6bc59c5f66b736ab6c14deb038a6c686b3bb608a60af643a06697e6_3b844cd2

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників швейної галузі

30 жовтня 2019 року на базі ДНЗ “Кременецький професійний ліцей” відбулося засідання обласної методичної секції ...