BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції класних керівників, вихователів

10 квітня 2019 року на базі ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» відбулося засідання обласної методичної секції класних керівників та вихователів. Тема засідання «Єдність навчального та виховного процесу».
Про систему роботи педагогічного колективу із формування національно-патріотичних та громадянських почуттів розповів директор навчального закладу Драпак І.Є.
Заступник директора з виховної роботи Кормиш Л.П. презентувала виставку ляльок-мотанок, вишитих ікон та картин місцевого художника Стецька В.П., організувала проведення виховного заходу з формування естетичних смаків та любові до національної спадщини українського народу через борщівську вишивку.
Вихователь Вахула С.С. поділився формами та методами роботи з учнями в гуртожитку.
Осадчук Л.В., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області зупинилася на ролі та значенні класних керівників, вихователів, громадських організацій та сім’ї для виховання учнівської молоді на сьогоднішньому етапі розвитку української державності.
В рамках проекту «Моя земля – земля моїх батьків» учасники секції відвідали Борщівський краєзнавчий музей, де ознайомилися з історією Борщівського краю, дізналися про роль та значення трипільської культури у формуванні українського етносу, здійснили екскурс історією борщівської вишиванки.
Засідання секції принесло учасникам емоційне задоволення та наснагу до роботи з формування національно-патріотичних почуттів учнівської молоді.
IMG_9632IMG_9480
IMG_9614 загальна

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...