BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Проведено ІІ етап конкурсу фахової майстерності з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”

З метою підтримки, розвитку, реалізації здібностей учнів, стимулювання самовдосконалення учнівської молоді, виховання в них творчого ставлення до обраної професії навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Тернопільській області на базі ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище» 10 квітня 2019 року проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
Конкурсантів привітали директор Бугаєнко В.А., голова журі Рибак І.І., директор фірми “Астон”, заступник директора НМЦ ПТО Іваськів О.Ф.
Мета та основні завдання конкурсу – створення умов для підвищення якості професійно-технічної освіти учнівської молоді, підвищення рівня професійної підготовки та майстерності.
У конкурсі взяли участь 4 переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», з числа учнів випускних груп.
Організаторами конкурсу для всіх учасників було створено умови, що відповідають вимогам, затвердженим Міністерством освіти і науки України. Конкурс проведено на належному організаційному та науково-методичному рівні.
Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. Учні виконували завдання теоретичного туру, який передбачав перевірку професійно-теоретичних знань шляхом тестування на персональних комп”ютерах та виконання розрахункової задачі з предмета “Електротехніка з основами промислової електроніки”.
Практичний тур включав два завдання. Перше – складання ланцюга керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійною схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту. Друге – складання силового ланцюга та ланцюга керування трифазними асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором за допомогою двох реверсивних магнітних пускачів з обмеженням руху за допомогою кінцевих вимикачів, кнопкового посту з механічним блокуванням та підімкненням сигнальної лампи, яка сигналізує про ввімкнення в роботу електромеханічного гальмування, за наданою електричною принциповою схемою.
Середній бал за результатами виконання теоретичних завдань становить 45 відсотків від максимально можливої кількості балів, за практичний тур – 90 відсотків, що свідчить з огляду на комплексний характер теоретичного і практичного турів про достатній рівень професійної підготовки учасників. Особливо слід відзначити представників ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище», ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти», які стали лідерами конкурсу і набрали в теоретичному турі понад 62 відсотка, а в практичному турі – понад 92 відсотка.
На підставі спільного рішення оргкомітету й журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» визнано переможцями:
– перше місце – Безтільний Ярослав Васильович – учень ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище»;
– друге місце – Чернецький Тарас Богданович – учень ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти»;
– третє місце – Ткачук Максиміліан Володимирович – учень ДНЗ «Почаївське вище професійне училище»;
Палиця Олег Іванович – учень ДНЗ «Чортківське вище професійне училище».
Педагогічних працівників, які супроводжували учасників, директор навчального закладу Бугаєнко В.А. ознайомив з навчально-матеріальною, навчально-методичною базою та показав приклад використання сонячної батареї потужністю 250 Вт, напругою 24 В, яка використовується як навчальний посібник для учнів з професії та живить прожектор для освітлення автостоянки. Режим роботи змінюється на різні періоди літо-зима.
20190410_165245_resized 20190410_165517
IMG-a9cdf1cc2e48e1296de237d24d5d7a10-V 20190410_131623_resized

Про Депутат Надія

Перевірте також

DSC_0103 (4)

Огляд-конкурс лабораторій «Організація обслуговування

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 26.09.2019 р. № ...