BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр»

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 20.02.2019 р. №35-од «Про організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з робітничих професій у 2018-2019 навчальному році» та плану роботи НМЦ ПТО у Тернопільській області, з метою підтримки, розвитку, реалізації здібностей учнів, стимулювання самовдосконалення учнівської молоді, виховання в них творчого ставлення до обраної професії на базі Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука 18 квітня 2019 року проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр».
Привітали учасників конкурсу голова журі – головний інженер ТОВ «Добробуд» Сабат І.О., завідувач кабінетом навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області Дзюблюк В.П., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Тремба Г.І., заступник директора з НР Андрусишин Г.Т., заступник директора з НВР Дика О.Л., старший майстер Чорний С.О.
У конкурсі взяли участь 8 переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр», з числа учнів випускних груп.
Організаторами конкурсу для всіх учасників було створено умови, що відповідають вимогам Конкурсу. Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів.
Середній бал за результатами виконання теоретичних завдань становить
57 відсотків від максимально можливої кількості балів, за практичний тур – 90 відсотків, що свідчить з огляду на комплексний характер теоретичного і практичного турів про достатній рівень професійної підготовки учасників. Особливо слід відзначити представників Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука, ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму», ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище», ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Кременецький професійний ліцей», які стали лідерами конкурсу і набрали в теоретичному турі понад 70 відсотків, а в практичному турі – 95 відсотків.
На підставі спільного рішення оргкомітету й журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр» нагороджено переможців конкурсу:
дипломом першого ступеня
Куп’яка Максима Михайловича – учня Тернопільського вищого професійного училища №4 імені М.Паращука;
дипломом другого ступеня
Пораду Дмитра Івановича – учня ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму»;
Гогуся Ростислава Івановича – учня ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище»;
дипломом третього ступеня
Геника Тараса Петровича – учня ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти»;
Шворака Івана Олексійовича – учня ДНЗ «Кременецький професійний ліцей».
Усім учасникам конкурсу були вручені подарунки.
Щиро вітаємо конкурсантів з перемогою та бажаємо подальших звершень. Дякуємо дирекції Тернопільського ВПУ №4 імені М.Паращука за організацію і проведення конкурсу.
DSC02126-600x450 DSC02092-600x450
57286204_1025381771005031_3926039827295764480_n 57104231_1025314381011770_1676158498192228352_n

Про Administrator

Перевірте також

Без названия

Конкурс “World Skills Ukraine” з компетенцій «Технології моди» та «Кондитерське мистецтво»

12, 14 листопада 2019 року на базі Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола та ДНЗ «Тернопільське ...