BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників металообробробних, електрорадіотехнічних професій та викладачів предмета «Електротехніка»

14 травня 2019 року на базі ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» під керівництвом заступника директора НМЦ ПТО у Тернопільській області Іваськів О.Ф. проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників металообробробних, електрорадіотехнічних професій та викладачів предмета «Електротехніка». Іваськів О.Ф. ознайомила педагогічних працівників з плануючою документацією для підготовки кваліфікованих робітників з професії електрогазозварник відповідно до розробленого державного стандарту на основі компетентнісного підходу, який впроваджується у заклади професійної (професійно-технічної) освіти з 1 вересня 2019 року.
Творча група педагогічних працівників підготувала відповідні документи: таблицю відповідності компетентностей навчальним предметам, освітню програму, освітню робочу програму з предмета «Обладнання і технологія зварювального виробництва» та з професійно-практичної підготовки. Внесені зміни до робочих програм розглянуті і схвалені на засіданні методичної секції. Нормативно-плануюча документація буде надіслана до навчальних закладів.
На базі Кременецького професійного ліцею відкрито навчально-практичний центр з професії зварник в рамках державної програми оновлення матеріально-технічної бази відповідно до наказу Міністерства освіти і науки. Наявність сучасного центру підготовки зварників дозволить навчати працівників закладів професійної освіти на сучасному обладнанні, підвищувати кваліфікацію працівників промислових підприємств та дозволить здійснювати випереджальне навчання трудового потенціалу.
Основним постачальником обладнання для зварювання є фірма «Фроніус Україна», яка реалізує зварювальне обладнання, комплектуючі і розхідні матеріали. Фірма пропонує якісне зварювальне обладнання, сервісне обслуговування обладнання для зварювання та плазмового різання.
Для педагогічних працівників проведено семінар-практикум, на якому ознайомлено з будовою і принципом роботи зварювального обладнання фірми «Фроніус Україна», яка комплектувала навчальну майстерню ліцею.
Для участі у роботі семінарі-практикуму були запрошені – начальник Софійчук Назар та інженер з налагодження та налаштування Брандіс Дмитро стрийської філії ТОВ «Фроніус Україна», які продемонстрували обладнання фірми і провели практичні заняття. Педагогічні працівники мали змогу випробувати обладнання марок Trans Steel 2200, Magic Wave 190, зварюючи метал різної товщини та хімічного складу, використовуючи новітні зварювальні технології.
Директор Кременецького професійного ліцею Яськевич М.С., ознайомила педагогічних працівників з навчально-матеріальною базою закладу. Учасники секції висловили їй подяку.
На завершення заходу учасникам семінару-практикуму вручено відповідні сертифікати.
/DSC_0543 DSC_0487
DSC_0418 DSC_0411

Про Депутат Надія

Перевірте також

Засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виробничої роботи та викладачів професійно-теоретичної підготовки сільськогосподарських професій та автотранспорту

5 травня 2022 року на базі НМЦ ПТО проведено засідання творчої групи заступників директорів з ...