BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Секція заступників директорів з навчально-виробничої роботи

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Тернопільській області, 14 травня 2019 року на базі ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» відбулось засідання секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти .
Відкрив засідання керівник секції – Дзюблюк В.П., зав.кабінетом НМЦ ПТО у Тернопільській області, ознайомив учасників з планом роботи секції та із завданнями які стоять перед педагогічними колективами на новий навчальний рік.
Гордійчук Л.Л., директор НМЦ ПТО у Тернопільській області повідомила про необхідність впровадження ДС ПТО (розроблених за компетенціями) з 1 вересня 2019 н.р. Ознайомила учасників з алгоритмом опрацювання ДС ПТО, труднощами, які виникають при впровадженні стандарту, підготовка та розробка плануючої документації.
Директор ліцею Драпак І.Є. гостинно провів екскурсію своїм навчальним закладом ознайомивши учасників з матеріально-технічною базою та педагогічним колективом.
Досягненнями у впровадженні інноваційно-виробничих технологій у навчально-виробничий процес поділилась, заступник директора з НВР ліцею Красовська О.В. Майстрами виробничого навчання з професій кулінарного мистецтва Прокопик М.В., Тодорук О.І., Щирба Н.Р., продемонстровано майстер-клас з молекулярної кухні, а саме: приготування чорної та червоної ікри, коктейлів з використанням сухого льоду.
Дирекцією закладу організована екскурсія в готельно-відпочинковий комплекс «Затишок» де був проведений майстер-клас приготування різноманітних страв на основі французької технології – СУ –ВІД, учасники мали можливість не тільки спостерігати за процесом приготування, а й скуштувати приготовлені смаколики.
Дякуємо директору ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» Драпаку І.Є. та його колективу за теплий прийом, креативне представлення професій, які готуються у закладі, цікаву організацію заходу.
/IMG_9947 IMG_9906
IMG_9855 IMG_0009-1

Про Депутат Надія

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...