BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сфери послуг

22 травня 2019 року на базі ДПТНЗ «Заліщицьке вище професійне училище» під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Тернопільській області Жилан О. М. проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сфери послуг (Кондитери).
Тема засідання «Використання інноваційних педагогічних технологій як засіб підвищення якості і ефективності уроку». Учасників засідання привітав директор закладу Стояк В.Є. та ознайомив з навчально-методичною базою.
Майстер виробничого навчання Якимець О.І. провела відкритий урок на тему «Приготування бісквітно-кремових тортів» із застосуванням комп’ютерної техніки.
Жилан О.М., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області ознайомила педагогічних працівників з плануючою документацією для підготовки кваліфікованих робітників з професій кондитер, пекар відповідно до розроблених державних стандартів на основі компетентнісного підходу, які впроваджуються у заклади професійної (професійно-технічної) освіти з 1 вересня 2019 року. Презентовано відеофільм про сучасне технологічне обладнання для закладів громадського харчування ( Жилан О.М..). Для присутніх проведено екскурсію по Дністровському каньйону.
/DSC_0446 P90522-130816-1
P90522-130846-2 P90522-131022

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...