BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи

29 травня на базі ДПНЗ «Заліщицьке вище професійне училище»відбулося засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи.
Тема секції «Традиції та звичаї , їх вплив на формування сучасної української молоді»
Упродовж багатьох віків український народ творив свої традиції, які стали його візитівкою. Народна педагогіка покликана формувати духовні цінності людини.
На питаннях діяльності педагогічного колективу щодо створення своєї системи роботи , спрямованої на розуміння учнями їх належності до української нації, любові до рідної землі, звичаїв та традицій розповів директор ДПНЗ «Заліщицьке вище професійне училище» Стояк В. Є.
Заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Заліщицьке вище професійне училище» Боровський Р. І. поділився досвідом роботи з питань національного виховання учнівської молоді, зупинився на сучасних формах та методах використання національної спадщини українського народу для формування національно-свідомої особистості.
Голова методичної комісії класних керівників ДПНЗ «Заліщицьке вище професійне училище» Флентей І. І. презентувала досвід роботи «Я навчаю та виховую на національних традиціях»
Важливою у формуванні молодої людини-патріота, національно-свідомої особистості є співпраця заступника з виховної роботи, практичного психолога та соціального педагога. Методист НМЦ ПТО уТернопільській області зупинилась на спільних завданнях роботи педагогічних працівників.
Учасники секції з метою глибше вивчити історію рідного краю познайомились з експонатами музею навчального закладу та здійснили поїздку до Джуринського водоспаду.
/DSC_0520 DSC_0557
IMAG0226 IMAG0235

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...