BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій та професій народних промислів (деревообробка)

27 листопада 2019 року на базі ДНЗ “Тернопільський центр професійно-технічної освіти” відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій та професій народних промислів (деревообробка) на тему “Нові підходи до викладання й оцінювання навчальних досягнень учнів – необхідна складова в системі підготовки конкурентноспроможного кваліфікованого робітника та удосконалення педагогічної компетентності педагогічних працівників”.
Галина Тремба, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області висвітлила особливості підготовки та оцінювання учнів на усіх етапах навчального періоду, які здобувають будівельні професії у відповідності до нових робочих навчальних планів, розроблених за СП(ПТ)О на основі компетентнісного підходу.
Викладач професійно-теоретичної підготовки Ірина Ковч (Тернопільське ВПУ №4 ім. М.Паращука) зупинилася на конкретних прикладах традиційного контролю в процесі модульного навчання та запронувала методику рейтингової системи контролю.
В рамках реалізації Меморандуму з Міністерством освіти і науки України та договором про співпрацю, з метою активізації технологічного просвітництва щодо впровадження інноваційних будівельних технологій, створення відкритої комунікаційної платформи між роботодавцями та навчальними закладами, НМЦ ПТО у Тернопільській області (директор Леся Гордійчук) продовжує сертифікацію педагогічних працівників. В ході заходу Ігорем Гриньківим, технічним спеціалістом товариства ТОВ “Фомальгаут- Полімін” проведено майстер-клас з використання будівельних матеріалів POLIMIN за компетенцією “Дидактика професійно-практичної підготовки. Техніка та технологія використання будівельних матеріалів POLIMIN”. 25 учасників одержали сертифікати.
/IMG_20191127_110940 /IMG_20191127_115843_1
/IMG_20191127_120924 /20191127_103037

Про Administrator

Перевірте також

131

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сільськогосподарських професій та автотранспорту

13 січня 2023 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області в режимі онлайн проведено ...