BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сільськогосподарського виробництва та автотранспорту

25 лютого 2020 року навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Тернопільськійобласті на базі Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Тема засідання «Оновлення змісту професійної підготовки через упровадження елементів дуальної форми навчання при підготовці кваліфікованого робітника».
Учасників заходу привітав Калушка В.П., директор Технічного коледжу, який презентував заклад, ознайомив з особливостями організації навчально-виробничого процесу у коледжі, поділився досягненнями та перспективами на майбутнє, побажав учасникам плідної праці, успіхів, натхнення у професійній діяльності.
Дзюблюк В.П., завідувач кабінетом, Басарабчук В.Т., методист НМЦ ПТО доповіли учасникам про підсумки обласного огляду-конкурсу кабінетів спецтехнології з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
Про важливість підготовки спеціалістів коледжу в галузі автотранспорту проінформував заступник директора Технічного коледжу ТНТУ ім. І.ПулюяКоролюк Р.І.
Викладачі Курочка П.Я. та Базар Є.М. ознайомили учасників з порядком поєднання практики та уроків професійно-теоретичної підготовки з виробництвом, відповіли на численні запитання присутніх, які виникають у процесі підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
Викладачі Марціяш М.Я., ДПТНЗ «ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі», Горішна Л.В., Галицький коледж ім. В.Чорновола, поділилися власним досвідом викладання предмета «Спеціальні технології».
Курус В.М., завідувач лабораторією ознайомив з організацією та виконанням творчих робіт.
Учасникам заходу надано методичну та інформаційно-консультативну допомогу щодо упровадження в освітній процес стандарту професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

/IMG_1841 /IMG_1802
/IMG_1775 /IMG_1751

Про Administrator

Перевірте також

131

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сільськогосподарських професій та автотранспорту

13 січня 2023 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області в режимі онлайн проведено ...