BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Всесвітній день охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці.
Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги корона вірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує на планеті.
Міжнародна організація праці, визнаючи масштабний виклик, пов’язаний з пандемією COVID -19 у світі, змінила девіз Всесвітнього дня охорони праці -2020. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений спалахам інфекційних захворювань у світі праці.
Підкреслюючи особливу увагу до нинішньої пандемії COVID -19, цьогорічні заходи проходитимуть під гаслом – «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».
День безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений подоланню спалаху інфекційних захворювань у світі праці, з особливою увагою до пандемії COVID -19.
Його метою є стимулювати національний тристоронній діалог із безпеки і здоров’я на роботі.
Міжнародна організація праці використовує цей день для підвищення обізнаності щодо впровадження безпечної практики на робочих місцях і ролі, яку відіграють служби безпеки і здоров’я на роботі.
Увагу також буде приділено середньо- і довгостроковій перспективі інтеграції заходів у системи та політику управління безпеки праці і охорони здоров’я.

/1587413802_poster

Про Administrator

Перевірте також

276

Семінар-практикум для голів методичних комісій класних керівників, вихователів, практичних психологів і соціальних педагогів

27 квітня 2021 року у режимі онлайн відбувся семінар-практикум «Організація роботи педагогічного колективу та розвиток ...