BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Вебінар для заступників директорів, методистів ЗПО

4 червня 2020 року Навчально-методичним центром ПТО у Тернопільській області проведено вебінар для заступників директорів, методистів ЗПО. З питанням щодо організації роботи ЗПО області з 1 червня 2020 року виступила директор Леся Гордійчук. Вона ознайомила педагогічних працівників з основними нормативними документами щодо удосконалення навчально-виробничого процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, з організацією навчання випускних груп, атестацією здобувачів освіти з дотриманням всіма учасниками освітнього процесу вимог щодо протиепідеміологічного захисту (лист Міністерства освіти і науки України від 25.0.52020 № 1/9-271).
Разом з тим пояснила про організацію освітнього процесу випускних груп у закладах професійної (професійно-технічної) освіти з несприятливою епідеміологічною ситуацією, а саме ДНЗ «Кременецький ПЛ», ДНЗ «Почаївське ВПУ», ДНЗ «Шумське ПТУ».
На підставі матеріалів Всеукраїнського вебінару-практикуму, проведеного департаментом професійної освіти МОНУ 7 травня 2020 року, заступник директора Олена Іваськів ознайомила заступників директорів та методистів з методикою розробки робочих навчальних планів на основі компетентнісного підходу в сучасних умовах.
Відповідно до наказу МОНУ від 14.04.202 року №514 «Щодо розроблення стандартів професійної (професійно-технічної) освіти з робітничих професій» на основі компетентнісного підходу в 2020 року визначено відповідальних за розроблення стандартів з професій 7131 Покрівельник рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів; 7131 Покрівельник сталевих покрівель; 7131 Реставратор покрівельних покриттів; 7233 Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, створено творчі групи.
З методикою розробки стандартів на підставі матеріалів вебінару департаменту професійно-технічної освіти МОНУ учасників ознайомила заступник директора Центру Іваськів О.
Навчально-методичним центром проведено дослідження використання технологій дистанційного навчання у ЗП(ПТ)О області. Завдання анкетування – визначити основні платформи, Інтернет-ресурси, які використовуються педагогами для здійснення спілкування з учнями, викладання навчального матеріалу, контролю знань, самоосвіти; оцінити рівень готовності педагогів до дистанційного навчання та визначити основні фактори (проблеми), які знижують його та розробити комплекс заходів щодо підвищення готовності педагогів до дистанційного навчання.
В опитуванні взяли участь працівники 22 навчальних закладів.
Методистами НМЦ ПТО у Тернопільській області були розроблені анкети для адміністрації, викладачів загальноосвітньої та професійної підготовок, майстрів виробничого навчання.
З результатом анкетування учасників вебінару ознайомила Надія Депутат, методист Центру.
В процесі вебінару методисти НМЦентру дали відповіді на запитання учасників.
/Снимок14 /Снимок13
/Снимок15 /Снимок12

Про Administrator

Перевірте також

98

Семінар-практикум для викладачів хімії, біології, географії

8 грудня 2020 року на платформі GOOGL Навчально-методичний центр ПТО у Тернопільській області, з використанням ...