BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Вебінар для педагогічних працівників металообробних та електрорадіотехнічних професій

16 червня 2020 року Іваськів О.Ф., заступник директора НМЦ ПТО, керівник обласної методичної секції металообробних та електрорадіотехнічних професій провела вебінар для педагогічних працівників області.
Головне питання вебінару – організація освітнього процесу в закладах професійної освіти області з 1 червня 2020 року. Відповідно до листа МОНУ №1/9-241 від 25.05.2020 р., наказу управління освіти і науки №81-ода від 29.05.2020 р. відновлено відвідування занять у випускних групах області не більше ніж 10 осіб, а такаож проведення ДКА відповідно до наказу управління освіти і науки. На виконання рішення керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природнього характеру місцевого рівня від 11 червня 2020 року №27, затвердженого протоколом засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді від 11 червня 2020 року №36, з метою виконання протиепідеміологічних заходів на період стабілізації епідеміологічної ситуації COVID – 19 наказом управління освіти і науки Тернопільської міської ради заборонено з 11 червня 2020 року проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної підготовки в закладах міста. Крім цього наказом управління освіти вказано не відновлювати освітній процес в закладах професійної освіти: ДНЗ “Кременецький професійний ліцей”, ДНЗ “Почаївське ВПУ”, ДНЗ “Шумське ПТУ”.
Педагогічні працівники поділилися досвідом проведення дистанційного навчання та підготовки до дистанційного проведення державної кваліфікаційної атестації.
В організації дистанційного навчання в системі професійної освіти є три проблеми:
– перша – це готовність, уміння та бажання педагога здійснювати дистанційне навчання, організація роботи з навчання і перенавчання педагогів;
– друга – бажання і готовність учнів оволодівати знаннями дистанційно. Необхідно здійснити перехід, змінивши методику навчання, перейшовши від «фарширування» інформацією і перевірок, її запам’ятовування, до діалогу з учнями і навчання їх вчитися самостійно;
– третя – контент навчального матеріалу для дистанційного навчання практично відсутній, за винятком спецресурсів, багато з яких платні. Звичайний педагог може зробити презентації, посилання на ресурс, скан якогосьpdf-файла і чергове домашнє завдання.
Іваськів О.Ф. надала методичні рекомендації щодо заповнення нормативної документації відповідно до порядку кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, порядку проведення ДКА, ознайомила із вимогами заповнення журналів теоретичного та виробничого навчання.
Учасники вебінару привітали колектив ДНЗ “Бучацьке ПТУ” з створенням навчально-практичного центру для підготовки кваліфікованих робітників з професій “зварник, газозварник, газорізальник”.
/8-березня1-1 /Снимок-9

Про Administrator

Перевірте також

293

Вебінар для інженерів з охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти

29 квітня 2021 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням ...