BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання навчально-методичної Ради навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області

25 червня 2020 року на платформі ZOOM директором НМЦ ПТО у Тернопільській області Лесею Гордійчук організовано та проведено засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області. На розгляд учасникам та членам Ради представлено три питання.
Заступник директора Центру Олена Іваськів проаналізувала результати участі учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах ім. П. Яцика, мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Т.Шевченка, конкурсах професійної майстерності.
Ольга Удич, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області виступила про організацію стажування, підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної освіти).
Методист Центру, Ігор Козловський, надав інформацію про здобутки гуртків художньої творчості, діяльність бібліотек закладів професійної (професійно-технічної) освіти в ході конкурсних творчих звітів. За підсумками роботи прийняті відповідні рішення і надіслані в заклади професійної освіти області.
/Снимок-124.png
/Снимок125.png

Про Administrator

Перевірте також

200326579_335445601350962_6128662575656775942_n

Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Тернопільській області

10 червня 2021 року на базі Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області відбулось чергове засідання ...