BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Онлайн засідання обласної методичної секції викладачів фізики та астрономії

30 вересня 2020 року на платформі ZOOM Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області організовано та проведено онлайн засідання обласної методичної секції викладачів фізики та астрономії на тему: «Сучасний педагог в умовах інноваційного освітнього середовища» для викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
Модератор засідання – Марія Романюк, методист Центру.
У ході роботи розглянуто основні питання викладання предметів фізика та астрономія у 2020-2021навчальному році.
Доповідачами виступили: викладач фізики ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму» Тетяна Ількевич з темою «Використання віртуальних освітніх середовищ при вивченні фізики»; Володимир Собків, викладач ДНЗ «Тернопільський професійний ліцей з ПВФП», презентував платформу MOODLE; Наталя Ментух, викладач Лановецької філії ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з ПВФП», охарактеризувала різні онлайн-технології для формування пізнавальної активності учнів. Про тестові технології онлайн платформ доповіла Дарія Бондя, викладач ДНЗ «Чортківське ВПУ».
Учасники засідання обмінялися думками щодо презентації даних тем.
/13 /7-2
/9-1 /10-1

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2023-01-19_10-14-58-033

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професій електрогазозварювального виробництва та енергетичної галузі

17 січня 2023 року на базі ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя» відбулося ...