BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області

12 жовтня 2020 року на платформі ZOOMНавчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Тернопільській області проведено засідання навчально-методичної Ради. Модератором засідання була Леся Гордійчук, голова Ради. Участь у засіданні взяли Наталія Носоненко (головний спеціаліст відділу професійної освіти Тернопільської ОДА), Наталія Брич (заступник начальника відділу організації професійного навчання Тернопільського обласного центру зайнятості), Ігор Вітенко (заступник директора знауково-методичноїроботи та міжнародних зв’язків ТернопільськогоОКІППО), Лілія Шумка (заступник директора з НВР ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти», Галина Андрусишин (заступник директора з навчальної роботиТернопільського ВПУ № 4 ім.Паращука), ОксанаКутко(завідувач відділом професійної підготовкиТехнічного коледжу ТНТУ ім. І Пулюя) та члени Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області
У ході роботи розглянуто питання:
1. Планування та організація роботи навчально-методичної Ради на
2020-2021 навчальний рік, затвердження складу Ради.
2. Результати атестації керівних та педагогічних кадрів у 2019 – 2020 навчальному році.
3. Розгляд та схвалення методичних матеріалів підготовлених педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти, затвердження до друку.
4. Про результати проходження підвищення кваліфікації педагогічними працівниками ЗП (ПТ) освіти на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області
(доповідала Леся Гордійчук)
Затверджено оновлений склад Ради, обговорено і затверджено план навчально-методичної Ради на 2020-2021 н.р.
Розглянуто основні напрямки роботи НМЦ ПТО, проблеми, завдання та перспективи розвитку ЗП (ПТ)О на новий навчальний рік. Вибудований план роботи на 2020-2021 н.р.
За рішенням Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області надавати практичну допомогу ЗП(ПТ)Ов організації підвищення кваліфікації керівних і педагогічних працівників директорам ЗП(ПТ)О рекомендовано відповідно до Порядку про підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, директорам ЗП(ПТ)О при плануванні курсів підвищення кваліфікації врахувати вимоги Закону про освіту, про загальну середню освіту, порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.
Відповідно до Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 затвердженого Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників визнати рішення навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області і зарахувати як результат підвищення кваліфікації за організований та проведений семінар на тему: Сучасний педагог в умовах інноваційного освітнього середовища»:
– Романюк Марії Богданівні – методисту НМЦ ПТО у Тернопільській області;
– Собківу В.І.- викладачу ДНЗ « Тернопільський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»;
– Ментух Н.С. – викладачу Лановецької філії ДНЗ « Тернопільський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»;
– Ількевич Т.І. – викладачу ДПТНЗ « Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму»;
– Бонді Д.К. – викладачу ДНЗ « Чортківське ВПУ».
За підсумком засідання членами Ради схвалено подані методичні матеріали викладачів професійно-теоретичної підготовки ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму» Богуславець Л.А., Славопас О.М., та рекомендовано для поширення у заклади професійної (професійно-технічної) освіти.
5. Про результати організації методичної діяльності у закладах професійної (професійно-технічної) освіти за підсумками 2019-2020 навчального року (доповідала Олена Іваськів)
Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Тернопільській області заклади професійної (професійно-технічної) освіти в кінці навчального року оформляють звіти, результати якого оформляються у аналітичному збірнику «Професійна освіта Тернопільщини». Заступник директора Іваськів О.Ф. проаналізувала методичну роботу ЗП (ПТ)О за 2019-2020 н.р.
Робота навчальних закладів області була визначена на реалізацію системи дій і заходів, які ґрунтуються на досягнення науки, передового педагогічного досвіду і конкретному аналізі діяльності педагогів, спрямованих на підвищення професійної майстерності кожного педагога, на здобуття оптимальних результатів навчання, збагачення, розвиток творчого потенціалу педагогічних колективів з метою покращення результатів освітнього процесу, поширення педагогічного досвіду. Структура методичної роботи відповідно до нормативних документів , складові якої тісно пов’язані, і спрямовані на досягнення кращих показників навчання і виховання. Методична робота ЗП (ПТ)О була спрямована на стимулювання творчого потенціалу та підвищення професійної майстерності кожного педагога, сприяла удосконаленню навчально-виробничого, виховного процесу, програмно-методичного оновлення, запровадження інноваційних форм і методів діяльності, підвищення майстерності педагогічних працівників, вимагала залучення педагогів практиків до творчої діяльності, дослідно-експериментальної роботи, формування нових підходів щодо організації науково-методичної роботи.
Іваськів О.Ф. вказала на конкретні досягнення кожного навчального закладу та проблеми над якими необхідно працювати у наступному навчальному році.
/13-1 /7-1-1
/2-2 /3-1-1

Про Administrator

Перевірте також

200326579_335445601350962_6128662575656775942_n

Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Тернопільській області

10 червня 2021 року на базі Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області відбулось чергове засідання ...