BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції працівників сфери послуг

22 жовтня 2020 року на платформі ZOOM Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області організовано та проведено онлайн засідання обласної методичної секції педпрацівників сфери послуг (кондитерська справа) на тему: «Формування інноваційних компетентностей педагогічних працівників професійної підготовки». Модератор засідання – Жилан Ольга Миколаївна, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області.
Перед учасниками виступили:
Береза Леся Теофілівна, майстер виробничого навчання, ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище» провела майстер-клас «Сучасні методи оздоблення борошняних кондитерських виробів».
Канівець Наталя Віталіївна, презентувала досвід роботи з організації дистанційного навчання професійної підготовки у ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну».
Про важливість впровадження компетентнісного підходу в професійну освіту інформувала педпрацівників Жилан О.М., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області.
Учасники засідання обмінялися думками щодо висвітлених тем.
/7-2-1 /3-2
/8-1 /9-1-1

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2023-01-19_10-14-58-033

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професій електрогазозварювального виробництва та енергетичної галузі

17 січня 2023 року на базі ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя» відбулося ...